دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” طبق اعلام رسانه‌های اروپایی یوفا قصد دارد ادامه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را بعد از انجام مرحله یک هشتم نهایی به تعویق انداخته و در زمان دیگری برگزار کند. شیوع ویروس کرونا دلیل اصلی اتخاذ این تصمیم خواهد بود.

 

در حال حاضر سری آ ایتالیا بعد از چند هفته برگزاری پشت درهای بسته، به مدت یکماه تعویق شد. در انگلستان هم به احتمال فراوان مسابقات پشت درهای بسته برگزار شود. هر چند که تیم‌ها، ملاقات بازیکنان با هواداران را ممنوع اعلام کرده‌اند. در آسیا نیز لیگ قهرمانان و لیگ برتر برخی از کشورها مثل ژاپن، کره جنوبی و ایران به حالت تعلیق درآمده تا این ویروس فوتبال جهان را تحت تاثیر خود قرار داده باشد.

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در دو هفته متوالی (۲۰ و ۲۱ ، ۲۷و ۲۸ اسفند) برگزار می‌شود و بعد از آن یوفا برای تعویق کامل مسابقات تصمیم گیری می‌کند. در همین راستا قرار است دیدار دو‌ تیم بارسلونا و ناپولی پشت درهای بسته انجام شود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.