مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

 بارسا و یوونتوس هفته هاست که در حال مذاکره با یکدیگر هستند. ابتدا بارسلونا بود که پیشنهاد جذب میرالم پیانیچ را مطرح کرد. یووه در پاسخ اعلام کرد که آرتور ملو را می گیرد و پیانیچ را واگذار خواهد کرد. با مخالفت ملو این قضیه منتفی شد.

 

 

 

 

سپس یوونتوس جذب آنسو فاتی را پیشنهاد داد که بارسا در پاسخ اعلام کرد برای جدایی او باید رقم فسخ 170 میلیون یورویی پرداخت شود. رقمی که وقتی فاتی به 18 سالگی برسد تا 400 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

طبق ادعای توتواسپورت یوونتوسی ها در مذاکرات خود با بارسا پیشنهاد جذب بازیکنانی چون پِدری(تیم دوم بارسا) ترینکائو(خرید پرتغالی جدید بارسا) کارلس آلنیا ریکی پویج و تی ایلایکس از تیم جوانان بارسا را مطرح کرده است. به اینها باید آرتورو ویدال عثمان دمبله نلسون سمدو و جونیور فیرپو را هم اضافه کرد.

 

 

 

 

در واقع مذاکرات دو باشگاه تبدیل به یک کلاف سردرگم و پیچیده شده و دورنمای روشنی در آن دیده نمی شود. نه بارسا حاضر است ستاره های خود را مفت از دست بدهد و نه یوونتوس تمایلی برای از دست دادن ستاره بوسنیایی خود دارد اما شرایط بازار به گونه ای است که حتی باشگاه بزرگ هم دیگر توان مالی سابق را ندارند و برای جذب بازیکنان مدنظر خود به معاوضه فکر می کنند.

اکنون باید دید با شروع نقل و انتقالات تابستانی مذاکرات دو طرف وارد چه مرحله ای خواهد شد.

 

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.