دانلود سریال یاغی

مارکو ماتزارتری در سال 2010 کمک شایانی به اینتر برای کسب سه‌گانه قهرماتی ایتالیا و اروپا کرد.

 مدافع سابق نراتزوری در گفت‌وگوی اینستاگرامی با کریستین ویری هم‌تیمی پیشین خود و در پاسخ به این پرسش که اگر اینتر در سال 2010 در دیدارهای تعیین‌کننده قهرمانی سری آ برابر سی‌ینا در فینال جام حذفی به رم و در فینال لیگ قهرمانان اروپا به بایرن مونیخ می‌باخت چه کار می‌کرد پاسخ داد:« خودم را می‌کشتم.»

 

 

 

 

ماتراتزی ادامه داد:« تو خودت حس دوم شدن را بهتر از من می دانی. رسیدن به فینال خیلی سخت است. یوونتوس همیشه به فینال می‌رسد اما بازنده فینال‌هاست. تجربه از دست رفتن قهرمانی سری آ را با اینتر در تاریخ 5 مِی 2002 و شکست در چند فینال جام حذفی ایتالیا را داشته‌ام. این به شانس هم بستگی دارد. به نظر من قهرمانی در لیگ قهرمانان به اندازه دو قهرمانی در لیگ می‌ارزد.»

 

 

 

 

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایتالیا اما معتقد است یوونتوس همچنان بهترین تیم ایتالیاست. او در این باره گفت:« اینتر در حال انجام کارهای خوب زیادی است؛ اما یوونتوس هنوز هم بهتر از ماست. یووه در سال‌های اخیر عالی کار کرده؛ اما اطمینان دارم که اینتر هم به آن سطح خواهد رسید. ما در بازی‌های رودررو با یوونتوس چیزهایی کم داشته‌ایم؛ ولی اگر لیگ از سر گرفته شود این چیزها دیگر معنی ندارد.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.