دانلود سریال یاغی

“” ۲۴ ساعت پس از دریافت حکم مدیرعاملی باشگاه استقلال احمد سعادتمند قصد دارد تغییراتی در ساختار این باشگاه به وجود بیاورد. او که ماموریت اصلی خود را در استقلال مسائل اقتصادی و ساختارسازی عنوان کرده علاقه‌مند است از یکی از بازیکنان سابق آبی‌ها که مدارج مختلف را طی کرده باشد در پست معاونت ورزشی باشگاه استفاده کند.

 

او جست‌وجوی خود را برای انتخاب بهترین نفر برای این پست آغاز کرده اما هنوز روی فرد خاصی به جمع‌بندی نرسیده است. بازیکنان استقلال در دهه گذشته که برای این پست جوان هستند اولین کاندیداهای سعادتمند برای حضور در این پست محسوب می‌شوند.

 

سعادتمند با انتخاب این مدیر ورزشی قصد دارد امور فنی و نحوه ارتباط و تعامل با سرمربی تیم را به این چهره بسپارد و خود درگیر مسائل ریز مربوط به تیم نباشد.

 

باشگاه استقلال از این حیث چهره‌های مقبولی را به‌عنوان استقلالی‌های سابق پرورانده که می‌شود به اسم‌هایی مثل پیروز قربانی مهدی پاشازاده امید روانخواه هادی طباطبایی و … اشاره کرد. البته جست‌وجوی مدیرعامل جدید باشگاه استقلال در این باره هنوز به نتیجه نرسیده است.

 

استقلال پیشتر از علی خطیر و امیر سلطانی در این سمت استفاده کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.