مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

جوردی فاره فارغ التحصیل مهندسی سیستم قصد دارد سال آینده در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا شرکت کند. تنها یک سال از دوران شش ساله ی ریاست جوزپ ماریا بارتومئو بر بارسا باقیمانده و او طبق قوانین باشگاه در دوره بعد شرکت نخواهد کرد.

 

 

 

 

برای جانشینی او در حال حاضر ویکتور فونت و لوئیس فرناندس آلا اعلام آمادگی کرده اند و امروز جوردی فاره نیز خبر داد که قصد دارد در انتخابات شرکت کند. او برای پیدا کردن شانس نامزدی علاوه بر ضمانت های بانکی باید بتواند دو سوم آرای اعضای باشگاه را نیز به دست بیاورد.

 

فاره در مصاحبه با راک 1 گفت:« در مورد ضمانت های بانکی هیچ مشکلی وجود ندارد. این قضیه به راحتی قابل حل شدن است اما برای کسب آرای اعضا باید تلاش کنیم. برای این مهم البته شانس بالایی دارم. تیم فی و رسانه ای خوبی در احتیار دارم که با انگیزه و جاه طلب هستند.»

 

 

 

 

فاره ادامه داد:« باشگاه با مشکلات زیادی دست به گریبان است و آرامش واقعی در آن وجود ندارد. برنامه ای جذاب و کامل برای بارسا در نظر دارم که هواداران را شیفته خواهد کرد. تمام زندگی رویایم رسیدن به ریاست بارسلونا بوده و هدفم تبلیغات و شلوغ کاری نیست. 5 سال است از رسانه ها فاصله گرفته ام و تمرکزم روی رسیدن به ریاست بارسلوناست. روز به روز بیشتر متقاعد می شوم که به این هدف خواهم رسید. این پیام آخر من است؛ یک سال دیگر رئیس بارسلونا خواهم شد.»

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.