مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

آرتورو ویدال این روزها در کانون شایعات قرار دارد. ستاره شیلیایی بارسا هنوز یک سال دیگر با بارسا قرارداد دارد ولی صحبت از انتقال احتمالی او به اینتر است. ارتباط خوبی بین او و آنتونیو کونته سرمربی اینتر وجود دارد و گفته می شود او یکی از کسانی است که با لائوتاور مارتینز معاوضه خواهد شد. ویدال زمستان گذشته تا یک قدمی جدایی از بارسا پیش رفت ولی اخراج والورده و آمدن کیکه ستین همه چیز را منتفی کرد. اکنون باید دید تابستان پیش چه رخ خواهد داد.

 

 

 

 

 

گری مِدِل ستاره شیلیایی سابق اینتر و سویا معتقد است که ویدال فوتبالش را در بوکا تمام خواهد کرد. مِدِل که خود سابقه بازی برای بوکاجونیورز را در کارنامه دارد گفت:« آرتورو ویدال در بوکا بازی خواهد کرد؛ چه با من و چه بی من. او تمام حساب های بوکا در شبکه های اجتماعی را فالو دارد و کشته مرده بازی برای این تیم است. اغلب در مورد بوکا از من سوال می پرسد و می دانم که دوست دارد فوتبالش را در این باشگاه تمام کند.

بوکا تنها باشگاه آرژانتینی است که در اروپا و دنیا هوادار دارد. در ایتالیا برای مثال همه بوکا را می شناسند ولی ریورپلاته را نه.»

 

 

 

 

مِدِل همچنین فاش ساخت که از بوکا پیشنهاد دریافت کرده است:« دو سال دیگر با بولونیا قرارداد دارم و می خواهم به آن پایبند باشم اما می دانید که در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. با رومن ریکلمه(ستاره سابقه بوکا و مدیر اجرایی فعلی تیم) هفته ای یک بار صحبت می کنیم و او به من اخیرا پیشنهاد بازی برای بوکا را داد. در سن پایین برای بوکا بازی کردم و آن زمان به عظمت جهانی این تیمی نبرده بودم. بازگشت به بوکا رویایی خواهد بود.»

 

 

Medel

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.