به گزارش” مجله ایما” در حالی که کمتر از یکساعت به بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس مانده تیم میزبان هنوز از هتل محل اقامتش نتوانسته به سمت ورزشگاه حرکت کند. هواداران سپاهان با تجمع مقابل در هتل کوثر از ساعت ها قبل نسبت به برگزاری بازی بدون تماشاگر اعتراض کرده و اعلام کردند اجازه حرکت اتوبوس تیم را نمی دهند.

در حالی که پرسپولیسی ها به ورزشگاه رسیده اند سپاهانی ها باید هرچه سریعتر خودشان را به نقش جهان برسانند اما تا الان که هواداران مانع از این کار شده اند. البته دقایقی قبل نیروهای ویژه انتظامی در محل حاضر شده و به نظر می رسد تلاش خواهند کرد تا کاروان سپاهان بدون هیچ مشکلی برای برگزاری بازی به ورزشگاه برود.

سه بازی باقیمانده لیگ برتر در هفته بیستم سرانجام قرار شد بدون حضور تماشاگران برگزار شود اما در حالی که باشگاه سپاهان نسبت به این موضوع اعتراض داشت هواداران این تیم می خواهند مانع از برگزاری بازی شوند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.