به گزارش “مجله ایما”، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در خصوص اتفاقات برنامه شب گذشته فوتبال برتر به فارس در خصوص مسئله اصلاح اساسنامه و شرایط انتخابات فدراسیون، شب گذشته با آقای تاج گفت و گو کردم. البته بیشتر می خواستم جویای احوالش باشم. با این وجود، در این تماس تلفنی نکات مهمی مطرح شد.

 

وی افزود: تاج تلاش زیادی برای اصلاح اساسنامه کرد و حتی برای تصویب آن در تمامی کمیسیون‌های مربوطه شرکت کرد و فقط تایید نهایی در صحن دولت مانده بود. مذاکرات خوبی در آن مقطع صورت گرفت اما در نهایت این اساسنامه هنوز در دولت تصویب نشده است. با این وجود، هنوز به عنوان نایب رئیس AFC عضو مجمع فدراسیون است و در موضوع اصلاح اساسنامه هم می تواند کمک کند.

 

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: بر اساس پیگیری‌هایم، فدراسیون به صورت کلی با توجه به پرداختی به ویلموتس، ۵۱ میلیارد بدهی دارد و اندوخته دوران او هم 8 میلیون دلار در فیفا است که با توجه به قیمت ارز، حدود ۱۰۰ میلیارد می‌شود. این مبالغ می‌تواند مشکل بدهی‌های فدراسیون را حل کند. به هر ترتیب، امیدوارم تاج هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست بیاورد و در مجمع بعدی پیرامون اصلاح اساسنامه یا انتخابات حاضر باشد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.