دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” روز گذشته مسئولان باشگاه الاهلی عربستان ولادان میلوویچ را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب و جایگزین کریستین گروس سوییسی کرد.

 

پس از گروس، مازن بهکلی هدایت الاهلی را بر عهده داشت که یک برد برابر استقلال ایران و یک مساوی برابر النصر به دست آورد. با این حال او در جدال با النصر بازی ۲-۰ برده را با تساوی عوض کرد و فشارها بر روی این مربی زیاد شد.

 

به همین دلیل مسئولان الاهلی میلوویچ صربستانی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. حالا پس از برانکو، گروس و بهکلی چهارمین مربی برای این تیم سعودی کار می‌کند. 

 

 

میلوویچ برای یک و سال نیم کار در الاهلی مبلغ ۱۴ میلیون ریال عربستان (نزدیک به ۵۶ میلیارد تومان) دریافت می‌کند. در همین رابطه شاهزاده منصور بن مشعل قبول کرده تا بار مالی این قرارداد را بر عهده بگیرد و آن را پرداخت کند. بن مشعل در ابتدای فصل نیز پرداخت غرامت به برانکو را بر عهده گرفت تا کمک شایانی به الاهلی کرده باشد.

 

الاهلی هم‌گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیاست و برای صعود از این گروه می‌جنگد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.