به گزارش “مجله ایما”، گروه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال پرونده همه نامزدها را برای اداره مالیات فرستاده است که از جمع کسانی که برای احراز ریاست، نواب و اعضای هیات رییسه در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کرده اند 16 نامزد دارای بدهی مالیاتی هستند که یکی از این جمع نامزد ریاست فدراسیون فوتبال است. 

 

گفتنی است 59 نفر برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند. در صورتی که این 16 نامزد به دلیل بدهی مالیاتی رد صلاحیت شوند تعداد نامزدهای حاضر در انتخابات فدراسیون فوتبال به 43 نفر خواهد رسید که البته این احتمال وجود دارد برخی هم پیش از آغاز مجمع عمومی از سمت خود استعفاء کنند. 

 

قرار است نتیجه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال در هفته ی جاری اعلام شود تا آنها فرصتی برای اعتراض داشته باشند. مجمع عمومی فدراسیون فوتبال به بهانه ی انتخاب رییس، نواب و اعضای هیات رییسه 25 اسفند در تهران برگزار می شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.