مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” روزنامه الرایه امروز در مصاحبه ای با مدیر ساخت کمپ های تمرینی جام جهانی 2022 روشن کرد که هنوز تعدادی از کمپ های تمرینی برای تیم های حاضر در این بازی ها ساخته نشده اند. 

 

محمد آل عطوان مدیر ساخت پروژه کمپ های تمرینی تیم های حاضر در بازی های جام جهانی 2022 قطر تأیید کرد که قطری ها می خواهند برای هر 32 حاضر در این بازی ها کمپ تمرینی جداگانه بسازند و در این میان روند پیشرفت کار برای آنها بسیار خوب بوده است چرا که تاکنون موفق شدند 21 کمپ را برای تیم های حاضر در این بازی ها آماده کرده اند و در مدت زمان باقی مانده تا آغاز بازی تنها باید 11 کمپ دیگر بسازند. 

 

او در این باره ادامه داد: هریک از کمپ ها شامل دو ورزشگاه و یک ساختمان برای استراحت و امور خدماتی مربوط به تیم های مختلف است. البته تعدادی از این کمپ ها پیش از این و در زمان میزبانی قطری در جام خلیج فارس و در سال 2019 و جام جهانی جوانان ساخته شده بود. 

 

آل عطوان ادامه داد: همانطور که گفتم هر کمپ دو زمین تمرین به اندازه زمین های واقعی فوتبال مجهز به تمامی امکانات مورد تایید فیفا و بالاترین سطح استاندارد است. کیفیت چمن استفاده شده یکی از بهترین کفپوش های چمن ورزشی در جهان به حساب می آید. ساختمان های ساخته شده در این کمپ ها نیز شامل اتاق رختکن یک اتاق سخنرانی اتاق های فنی مورد نیاز مربیان حمام ها و اتاق های آموزشی است که شامل تجهیزات ورزشی برای آموزش و تجهیزات است.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.