به گزارش “مجله ایما”، همان طور که در خبرها آمده بود باشگاه استقلال براساس ابلاغیه رسمی فیفا تنها تا صبح روز چهارشنبه برای تسویه حساب با ستاره ازبکستانی سابق خود مهلت دارد در غیر این صورت حکم محرومیت آنها از دو پنجره نقل و انتقالاتی از سوی فیفا صادر خواهد شد.

در شرایطی که نزدیکان علی فتح ا.. زاده مدعی شدند سرپرست جدید باشگاه سخت در تلاش است تا راهکاری برای فرار از این کابوس بیابد به همین خاطر تمام تمرکز خود را روی مذاکره با طرف های طلبکار گذاشته تا بلکه مهلتی بیشتر برای پرداختی ها بیابد آخرین شنیده ها از باشگاه حاوی اخبار خوبی نیست چون رایزنی ها با سرورجپاروف و وکلایش چندان رضایتبخش پیش نرفته است.

در شرایطی که شاکی پرونده بنا به حکم صادره تنها تا مهلت قانونی به استقلال وقت داده تا این واریزی انجام شود تحریم های بانکی از یک سو همین طور تامین منابع مالی مورد نظر از سوی دیگر مزید برعلت شده تا فتح ا.. زاده و همکارانش در باشگاه هنوز برای فرار از این کابوس به نتجه مثبتی نرسند.

حال باید منتظر ماند و دید در 48 ساعت سرنوشت ساز آتی چه تحولاتی در این پرونده همین طور سایر احکام حقوقی صادره برای باشگاه استقلال از سوی فیفا و سایر مراجع به کجا کشیده خواهد شد، احکامی که می تواند عید پیش روی آبی ها را تلخ تر از همه روزهای گذشته پیش ببرد آن هم با دو پنجره بسته نقل و انتقالاتی و …

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.