دانلود سریال یاغی

کیکه ستین سرمربی بارسا چندی پیش صراحتا گفت که استفاده از 5 تعویض در هر بازی که قرار است در 11 هفته پایانی لالیگا اجرایی شود به ضرر تیمش خواهد بود. ستین معتقد است که تیم ها می توانند در دقایق پایانی 5 بازیکن خسته را تعویض کرده و این باعث خواهد شد تا بارسا که استاد ضربه زدن به حریفان در فاز پایانی بازی هاست متضرر شود.

 

 

 

 

بوردالاس و گاریتانو سرمربیان ختافه و بیلبائو به این اظهارنظر ستین انتقاد کردند اما خورخه والدانو با نظر او موافق است.

او به مووی استار گفت:« بین رئال و بارسا تفاوت های زیادی وجود دارد. استفاده از طرح 5 تعویض دو برابر به بارسا ضربه خواهد زد. علت به سبک بازی این تیم بر می گردد. بارسا به گونه ای بازی می کند که حریفان را در فاز پایانی بازی به شدت خسته می کند و زمینه برای ضربه زدن فراهم می شود.

حالا که قرار است هر تیم از 5 تعویض استفاده کند بارسا از این ناحیه قطعا متضرر می شود. تیم ها بازیکنانی تازه نفس را وارد زمین می کنند و بارسا مجبور است کار خسته کردن حریف را از نو شروع کند. از طرفی نیمکت بارسا آنچنان غنی از بازیکن نیست و به زحمت 17 بازیکن خوب و مفید در این تیم دیده می شود.

در رئال کاملا عکس این قضیه را شاهد هستیم. رئال آنقدر بازیکن خوب دارد که برخی مواقع تردید دارید که کدام بازیکن باید وارد ترکیب ثابت شود. سبک بازی رئال هم به گونه ای است که حریفان با انجام 5 تعویض در مقطع پایانی بازی نمی توانند ضرر چندانی وارد کنند.»

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.