به گزارش”مجله ایما” امروز یک کاربرورزشی عرب زبان توئیتی رابه نقل از ابوظبی الریاضیه منتشر کرده که در آن می گوید:”باور کنید یا نه؛ 70 درصد بازیکنان لیگ ما سیگار می کشند.”

البته اولین بار نیست که چنین مساله ای به عنوان یک بحران فراگیر در فوتبال امارات مطرح می شود. در جولای 2017 و در حددود سه سال پیش انتشار عکسی توسط روزنامه الیوم از اسماعیل الحمادی بازیکن تیم ملی امارات که در حال استعمال قلیان بود به این موضوع واکنش نشان داده و برخی گزارش ها آن را به اغلب بازیکنان تیم ملی و حتی باشگاه های این کشور بسط دادند.

حاالا بار دیگر و این بار از استعمال سیگار به عنوان یک عامل رایج در میان بازیکنان فوتبال در امارات مطرح شده و شاید واکنش های بعدی را هم به همراه داشته باشد. در سال 2017 روزنامه الیوم اعلام کرد که تصاویری از دیگر بازیکنان تیم ملی امارات در حال استعمال دخانیات دارد و قصد دارد آن ها را منتشر کند. این بار نیز ممکن است انتشار اخبار و ویدئوها و عکس های تکمیلی این ماجرا را وارد ابعاد تازه ای کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.