مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، دو فصل قبل وقتی سران باشگاه بروژ با هزینه ای بالغ بر 5 میلیون یورو در آخرین روزهای نقل و انتقالات کاوه رضایی را به خدمت گرفتند این بازیکن تبدیل به گران ترین جابه جایی ژوپیرلیگ شد. اما در آن سال کاوه نتوانستند آهنگر خوبی در راه دفاع از قهرمانی بروژی ها شود تا در نهایت با شکستی بزرگ به صورت قرضی به شارلروا خانه اول خود بازگردد.

این بازگشت اما دوباره او را به ستاره ای درخشان در آسمان فوتبال باشگاهی بلژیک تبدیل کرد، جایی که شارلروا با گلزنی های او همین طور بازیسازی دیگر ستاره ایرانی(علی قلی زاده) در جنگ برای نایب قهرمانی به رقیبی ترسناک برای مدعیان فوتبال بلژیک تبدیل شد. 12 بار گلزنی در کنار 5 پاس گل او را در کنار نیکولسون پدیده جدید شارلروا به زوج مرگبار فوتبال بلژیک تبدیل کرد چون روی هم 20 بار موفق به گلزنی شده اند.

 

 

 

سایتdhnet  با تمجید از این زوج نوشت:« در بازی شنبه گذشته شارلروا با خنت شاهد زوج طلایی رضایی و نیلکسون در خط حمله شارلروا بودیم. این دو بازیکن در این فصل 5 بازی در کنار یکدیگر در خط حمله با تاکتیک 4-4-2 بازی کردند که در تمام بازی ها نشان دادند زوج مکمل هم هستند». در ادامه این مقاله نویسنده با تعریف دوباره از کاوه مدعی شد نمایش او در این فصل بار دیگر ثابت کرد بروژی ها نباید به سادگی او را از دست بدهند از همین رو از حالا باید او را مرد تازه وارد اردوی صدرنشین بلژیک در تابستان پیش رو نامید چون بعید است بروژ اجازه ماندن ستاره 5 میلیون یورویی در شارلروا را صادر کند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.