خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آغاز تمرینات آرسنال بعد از 47 روز (عکس)

آغاز تمرینات آرسنال بعد از 47 روز (عکس)

شیوع ویروس کرونا در انگلیس باعث شده در هفته های اخیر تمرینات گروهی تیم های لیگ برتر متوقف شود اما حالا به نظر می رسد با توجه به کاهش شیوع این بیماری امکان برگزاری تمرینات در شرایطی خاص صادر شده و امروز ستاره های آرسنال بعد از مدت ها گرد هم آمدند.

 

نشریه دلیلی میل با انتشار تصاویری از الکساندر لاکازت داوید لوییز امیلیانو مارتینز هکتور بیرین گرانیت ژاکا و پابلو ماری تایید کرد که بازیکنان آرسنال امروز راهی کمپ تمرینی این تیم شده و تمرینات شان را آغاز کرده اند. البته بازیکنان آرسنال اجازه ندارند به هم در طول تمرینات نزدیک شوند و فاصله گذاری اجتماعی از سوی آنها ملزم به رعایت شدن است. شرایط در تمرینات آرسنال بدینگونه بود که بازیکنان در گروه های پنج نفره و به صورت مجزا قادر به تمرین کردن بودند.

 

وستهام نیز دیگر تیم لیگ برتری بود که امروز تمریناتش را در شرایط مشابهی پیگیری کرد. آرسنال در حال حال حاضر در رتبه نهم لیگ برتر قرار داشته و امیدوار است طی هفته های باقیمانده دست به کاری بزرگی زده و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. میکل آرتتا سرمربی اسپانیایی این تیم در همان اوایل شیوع ویروس کرونا مبتلا به این بیماری شد که در ادامه بهبود یافت. بازیکنان آرسنال چند رز قبل قبول کردند از دریافت 12.5 درصد دستمزدشان چشم پوشی کنند اما در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان این رقم به آنها دوباره اهدا خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .