خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آغاز لیگ کره با کنفرانس خبری های مجازی!

آغاز لیگ کره با کنفرانس خبری های مجازی!

”” لیگ بر فوتبال کره جنوبی از روز هشتم می آغاز خواهد شد و چند روز پیش از آن لیگ بیسبال این کشور نیز از سر گرفته می‌شود تا پس از کنترل ویروس کرونا ورزش نیز به شکلی جدی و حرفه ای استارت زده شود.

 

چند روز پیش در جریان دیدار تیم های سوون اف سی و ابنچئون یونایتد قوانین جالبی اجرا شد که برای اولین بار در فوتبال دنیا شکل عملی به خود می‌گرفت؛ از جمله رعایت فاصله فیزیکی در مراسم ابتدای بازی عدم صحبت بین بازیکنان در جریان مسابقه و همچنین بطری های آب مجزا برای هر فوتبالیست.

 

 

 

 

حالا اما فدراسیون بیسبال کره جنوبی اعلام کرده که نشست خبری پیش از فصل به شکل مجازی برگزار خواهد شد. این نشست با حضور مربی و یک بازیکن از ۱۰ تیم کره‌ای همیشه انجام می‌شد اما این بار خبرنگاران باید سوالات خود را به مسئول رسانه‌ای ارسال کنند و او در یک لایو اینستاگرامی‌ آن ها را مطرح خواهد کرد.

 

این طرح آزمایشی در حالی به فوتبال نیز خواهد رسید که در بازی دوستانه چند روز پیش خبرنگاران با فاصله حدود دو متر نسبت به مربی مصاحبه سرپایی کنار زمین را برگزار کردند.

 

باتوجه به این که کره جنوبی به عنوان اولین کشور کار خود را بعد از کرونا آغاز می‌کند ممکن است طرح های این کشور مورد توجه بقیه نیز قرار بگیرند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .