خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آقای ذوالفقارنسب! اطلاع ندارید اظهارنظر نکنید

آقای ذوالفقارنسب! اطلاع ندارید اظهارنظر نکنید

مصاحبه های اخیر محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور جنجالی و واکنش برانگیز شده است. بیژن ذوالفقارنسب مربی سابق تیم ملی و رئیس فعلی کانون مربیان نیز امروز در مصاحبه ای که انجام داد در واکنش به حرف های زنوزی در ارتباط با مسایل حقوقی مربوط به باشگاه تراکتور و پرونده برخی بازیکنان خارجی با اعلام اینکه نهادهای نظارتی باید به مساله ورود کنند گفت: او خودش(زنوزی) هم در بسیاری از زمینه‌ها استعداد این نوع مشکلات را داشته است. از افرادی نام برده‌اند که خودشان  با آنها کار کرده است نصیرزاده را  چه کسی به او مرتبط کرده است؟ چند سال است با او کار می‌کند؟ ارتباط حسنه‌ای داشته‌اند و چه مشکلی پیش آمده که اینگونه پرده‌برداری می‌کنند؟ من از این باشگاه اطلاعی ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل سابق ماشین سازی که سه سال در تیمی که مالکیت آن برعهده زنوزی بوده کار کرده است در پاسخ به این مصاحبه گفت:آقای ذوالفقارنسب در مصاحبه درباره حرف های مالک تراکتور خواستار ورود نهادهای نظارتی شده و در این بین اسمی هم از من برده و گفته چه کسی ایشان را معرفی کرده است.

او افزود: اولا آقای ذوالفقارنسب شما از موضوع اطلاع ندارید و نباید در مقام کاتولیک تر از پاپ ظاهر شده و مصاحبه انجام بدهید. رفتار شما نوعی ماهی از آب گل آلود گرفتن است.من اصلا با صحبت های آقای زنونی که سه سال صادقانه با او کار کردم و جزو مدیران صرفه جو بودم کاری ندارم گذر زمان بطور قطع همه چیز را ثابت خواهد کرد. 

او همچنین گفت: روی سخنم با شما است من آدم بی اطلاعی نیستم و آئین نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران را خودم نوشتم  و اصول نقل و انتقالات بین المللی را تدریس می کنم. اگر خاطرتان باشد در کلاسی که در شهر سنندج داشتم شما هم حضور داشتید و و از مطالب کلاس استفاده می کردید. بازهم می گویم آدم بی  اطلاعی نیستم و عملکردم در باشگاه صادقه بوده است. اینکه در مورد مساله ای که چیزی از آن نمی دانیم و نسبت به آن آگاهی نداریم می گوییم نهادهای نظارتی وارد شوند و مصاحبه انجام می دهید دستاویزی برای خارج شدن از انزوا است.

نصیرزاده در ادامه گفت: شما مربی محترمی هستید و الان بیشتر تمرکزتان روی کانون مربیان است احترامتان واجب است اما در مورد چیزی که اطلاع ندارید اظهار نظر نکنید.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .