خانه » اخبار » اخبار ورزشی » آمادگی امید اول رئال مادرید برای فتح لالیگا (عکس)

آمادگی امید اول رئال مادرید برای فتح لالیگا (عکس)

در سال های اخیر همیشه اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال ادن هازارد به رئال مادرید وجود داشت و در نهایت کهکشانی ها تابستان قبل و به عنوان گران ترین خرید خود این ستاره 28 ساله و بلژیکی را به خدمت گرفتند اما فصل اول تا اینجا به بدترین شکل ممکن برای او پیش رفته است.

 

ادن هازارد در بیشتر بازی های فصل رئال مادرید به علت مصدومیت غایب بود و به عنوان مثال در دو ال کلاسیکوی رفت و برگشت نتوانست تیمش را مقابل بارسلونا همراهی کند. ادن هازارد در روزهای حضور در میدان نیز از مرز آمادگی به دور بود اما استراحت کافی در این مقطع تعطیلی فوتبال باعث شده ستاره خلاق و بلژیکی با آمادگی کامل در تمرینات حاضر شود.

 

ادن هازارد در تمرین روز پنج شنبه رئال مادرید موفق شد در بازی تمرینی سه گل به ثمر برساند و این آمادگی لبخند رضایت را بر لبان زیدان نشانده است. رئال مادرید از کوپا دل ری حذف شده و در لیگ قهرمانان نیز با توجه به شکست خانگی 1-2 مقابل منچسترسیتی شانس چندانی برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان ندارد. پس تمام امید زیدان معطوف به رقابت های لالیگا و جبران دوامتیاز فاصله برابر بارسلونای نه چندان آماده تحت هدایت کیکه ستین است. امیدی که نیل به آن می تواند با آمادگی ادن هازارد به واقعیت تبدیل شود.

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .