خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اخراج به خاطر سیگار کشیدن؛ خاطرات شزنی از ونگر

اخراج به خاطر سیگار کشیدن؛ خاطرات شزنی از ونگر

وویچک شزنی دروازه‌بان لهستانی برای اولین بار درباره ماجرای سیگار کشیدنش در رختکن آرسنال و گیر افتادنش توسط آرسن ونگر مربی وقت توپچی‌ها توضیح داد. ماجرایی که باعث پایان دوران حضور او در آرسنال شد.

 

شزنی که در سال 2015 دروازه‌بان آرسنال بود بعد از شکست 2-0 توپچی‌ها مقابل ساوتهمپتون در روز سال نوی میلادی در رختکن این تیم درحالیکه مشغول دوش گرفتن بوده سیگار روشن کرده و سیگار می‌کشد. ولی آرسن ونگر سرمربی وقت آرسنال مچ او را می‌گیرد. شزنی توسط ونگر با جریمه مالی مواجه شده و از ترکیب کنار گذاشته می‌شود. این در واقع به پایان کار او در آرسنال تبدیل می‌شود.

 

 

سنگربان ملی‌پوش لهستانی می‌گوید با اینکه بعد از آن اتفاق تا پایان فصل فقط در یک بازی شرکت کرده و سپس آرسنال را ترک می‌کند ولی بر خلاف شایعات با ونگر به خاطر این ماجرا درگیر نشده.

 

شزنی 30ساله بعد از این اتفاق دو  سال به صورت قرضی در رم بازی کرد و در تابستان 2017 به صورت دائمی به یوونتوس پیوست.

 

دروازه‌بان لهستانی یوونتوس در این باره گفت: من آن موقع سیگاری بودم و مرتب سیگار می‌کشیدم و سرمربی ما هم این را خوب می‌دانست. او فقط نمی‌خواست کسی در رختکن سیگار بکشد و البته من هم این را می‌دانستم. به خاطر فضای احساسی آن بازی بعد از مسابقه درحالیکه تیم هنوز در رختکن بود یک سیگار روشن کردم. به گوشه بخش دوش‌ها رفتم که آن طرف رختکن بود و هیچکس من را نمی‌دیدم. آنجا بود که سیگار را روشن کردم.

 

 

شزنی در ادامه گفت: یک نفر من را دیده بود. خود ونگر ندیده بود ولی یک نفر دیده بود و به او خبر داده بود. یکی دو روز بعد ونگر من را خواست و گفت این ماجرا درست است؟ وقتی جواب مثبت دادم جریمه شدم. فقط همین. ونگر گفت یک مدت از تیم حذف خواهی شد. بین ما نه درگیری اتفاق افتاد نه دعوا کردیم. من انتظار داشتم چند هفته بعد به ترکیب برگردم ولی داوید اوسپینا آنقدر خوب کار کرد که در نهایت کار طوری پیش رفت که من عملا از آرسنال کنار گذاشته شدم.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .