خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از هرتا پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم در آرسنال بمانم

از هرتا پیشنهاد داشتم اما تصمیم گرفتم در آرسنال بمانم

حدود چند ماه پیش بود که گرانیت ژاکا بعد از تعویض در یک مسابقه با سوت های اعتراضی هواداران آرسنال مواجه شد؛ موضوعی که یک اتفاق باورنکردنی را رقم زد و این بازیکن سوئیسی در هنگام خروج از زمین هواداران توپچی ها درگیر شد و مکالمه عجیب و غریبی از دور بین آنها شکل گرفت.

 

 

 

 

حالا و بعد از گذشت چند ماه دوباره ستاره سوئیسی هرتابرلین به این موضوع واکنش نشان داده است. ژاکا در این باره گفت: این سوت ها و نفرت علیه من برایم کاملاً جدید بود. شما نمی توانید نسبت به اتفاقی که افتاد بی تفاوت باشید. این یک سوءتفاهم بزرگ بود که هر دو طرف به نوعی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

 

به هر حال اتفاقی بود که برایم رخ داد اما شما باید بعد از آن انرژی منفی را از خود دور کنید و برای خود انگیزه مضاعف درست کنید. همان طور که در بیانیه قبلی خود من هم گفتم باید با هواداران رو به چالش های جدید حرکت کنیم و احترام یکدیگر را را حفظ نماییم.

 

ژاکا و انتقالات زمستانی تا آستانه انتقال به هرتابرلین نیز پیش رفت. او در این باره گفت: بله تماس ها و پیشنهاداتی وجود داشت اما نهایتا تصمیم گرفتم که در آرسنال بمانم. اکنون با تمام قدرت روی بازگشت بازی ها تمرکز کرده‌ام.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .