خانه » اخبار » اخبار ورزشی » استقلال ۵ روزه باید ۱۰ میلیارد به شفر بدهد!

استقلال ۵ روزه باید ۱۰ میلیارد به شفر بدهد!

احمد سعادتمند ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت پرویز ابوطالب که یکی از پیشکسوتان استقلال بود اظهار کرد: ما همیشه عنوان کرده‌ایم که با هواداران صداقت داریم و می‌خواهیم همه چیز را صادقانه به هواداران بگوییم. از آن جایی که من خودم را با هواداران در همه‌ی امور باشگاه و حتی در زمان شادی و غم شریک می‌دانم صلاح دانستم دو موضوع بسیار مهم را در اینجا عنوان کنم.

 

او با بیان اینکه بحث اول ما مطالبات آقای وینفرد شفر است عنوان کرد: متاسفانه ما از فیفا ایمیلی را دریافت کردیم که تا پنج روز آینده باید ۵۵۰ هزار دلار معادل حدودا ۱۰ میلیارد تومان را به ایشان پرداخت کنیم که اگر با کمی تدبیر در این قضیه برخورد می‌کردیم این مبلغ شاید کمتر بود و می‌شد در موقع خودش پرداخت شود. 

 

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: با توجه به فرصت بسیار کمی که وجود دارد الان این یک موضوع معضل بزرگی برای باشگاه محسوب می‌شود. ابتدای کار من در باشگاه استقلال ضرب‌العجل پرداخت سیزدهم فروردین ۹۹ بود و طی مذاکراتی که با ایشان داشتیم تلاش کردیم این موضوع را به تعویق بیاندازیم اما به یکباره دیروز این ایمیل از فیفا واصل شد. این مبلغ بدهی یک موضوع مهم است که یک بحران را وارد باشگاه کرده است.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .