خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اشتباه‌ دخیا عادی است، اشمایکل هم اشتباه می‌کرد

اشتباه‌ دخیا عادی است، اشمایکل هم اشتباه می‌کرد

 

درحالیکه داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد از سوی هواداران این تیم با انتقادهای زیادی مواجه شده ریموند فان در گو دروازه‌بان سابق شیاطین سرخ به حمایت از او پرداخته و می‌گوید دخیا هنوز یک دروازه‌بان عالی است و اشتباه جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی یک دروازه‌بان است. او برای تایید حرفهایش حتی از پیتر اشمایکل سنگربان اسطوره‌ای یونایتد مثال آورده و می‌گوید او هم کم دچار اشتباه نشده.

 

 

فان در گو در گفتگو با تلویزیون منچستریونایتد در این باره گفت: دخیا بی‌نظیر است. او ثابت کرده که یکی از بهترین دروازه‌بانهای انگلیس است. نه فقط برای یک سال بلکه در طول یک دوره طولانی.

 

سنگربان سابق شیاطین سرخ در ادامه گفت: دخیا فصل گذشته چند اشتباه داشت ولی این طبیعی است. او هم انسان است. در روزهایی که خود من برای یونایتد بازی می‌کردم اولین بار که اشمایکل را دیدم به خودم گفتم او هرگز اشتباه نمی‌کنند. ولی در فصلی که موفق شدیم سه جام بدست بیاوریم اشمایکل یک دوره بد داشت و من باورم نمی‌شد او چنین اشتباهاتی بکند.

 

 

فان در گو در ادامه گفت: دخیا بی‌نظیر است ولی می‌تواند اشتباه کند. مثل همه بازیکنان بزرگ. مردم می‌گویند یک بازیکن بزرگ هرگز نباید اشتباه کند ولی این مسخره است چون آنها هم انسان هستند.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .