خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اطمینان بارسلونا: مسی روز شنبه بازی می‌کند

اطمینان بارسلونا: مسی روز شنبه بازی می‌کند

کیکه ستین سرمربی بارسلونا می‌گوید نسبت به آمادگی لیونل مسی ستاره بزرگ تیمش برای حضور در بازی روز شنبه بارسا مقابل مایورکا در شروع مجدد فصل لالیگا هیچ شکی ندارد.

 

 

مسی که مدتی بود نگرانی‌هایی بابت آسیب‌دیدگی اضلات چهارسر زانویش مطرح شده بود این هفته روز دوشنبه به تمرین گروهی بارسلونا برگشت. ستین پیش از این هم گفته بود که مسی در شرایط خوبی به سر می‌برد.

 

لالیگا از روز پنج‌شنبه بعد از وقفه‌ای سه ماهه به دلیل بحران کرونا دوباره آغاز می‌شود. بارسا که صدرنشین فعلی لیگ است در اولین دیدارش روز شنبه به مصاف مایورکا می‌رود.

 

 

ستین به رادیو کاتالونیا گفت: ما نسبت به حضور مسی در بازی مقابل مایورکا هیچ شکی نداریم. چند نفر دیگر از بازیکنان ما هم مشکلاتی داشتند. ولی مسی به دلیل احتیاط در تمرینات شرکت نمی‌کرد.

 

ستین درباره وضعیت آمادگی لوئیس سوارز گفت هنوز مطمئن نیست که او بتواند در مقابل مایورکا به میدان برود. سرمربی بارسا گفت: این مساله‌ای است که باید راجع به آن صحبت کنیم. من مطئنم که او از بازی اول می‌تواند بازی کند ولی شاید درست نباشد که یک بازی کامل در میدان باشد. ما نمی‌دانیم که او می‌تواند از اول تا آخر بازی را دوام بیاورد یا نه. حال سوارز خوب است ولی نباید او را با خطر مواجه کنیم.

 

 




.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .