خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انصراف رئال از جذب مهاجم ملی پوش آلمانی

انصراف رئال از جذب مهاجم ملی پوش آلمانی

به نقل از مارکا شیوع کرونا و تعطیلی رقابت های فوتبال باعث بسته شدن منابع مالی باشگاه های حرفه ای و در نتیجه ضرر اقتصادی بزرگی به آنها شده است تا جایی که شایعاتی شنیده می شود که باشگاه رئال مادرید قصد ورود به بازار نقل و انتقالات پیش رو را ندارد.

 

 

 

 

امروز مارکا در گزارشی ویژه فاش ساخت که تا پیش از شیوع کرونا رئال مذاکراتی مثبت با کای هاورتز و سران لورکوزن انجام داده بود و مهاجم 20 ساله آلمانی در صدر فهرست خریدهای تابستانی رئال قرار داشت اما حالا او باید یک سال دیگر برای رسیدن به پیراهن رئال صبر کند. اتفاقی که ممکن است هرگز رخ ندهد چرا که باشگاه بایرن مونیخ این فرصت را دارد تا همین تابستان جذب هاورتز را نهایی کند.

هاورتز در شروع مجدد بوندسلیگا توانسته در 4 بازی 5 گل برای لورکوزن بزند و یکی از عوامل اصلی حضور تیمش در رده سوم بوندسلیگا محسوب می شود. او همچنین عضو ثابت فهرست یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان است.

 

 

 

 

در فهرست تابستانی رئال نام ادواردو کاماوینگا و ارلینگ هالند نیز به چشم می خورد ولی به نظر نمی رسد سران باشگاه برای جذب آنها نیز قدمی رو به جلو بردارند.

رئال در یکی دو سال اخیر نگاه ویژه ای به بوندسلیگا داشته است و تابستان گذشته لوکا یوویچ را با رقم 60 میلیون یورو از فرانکفورت جذب کرد. خریدی که البته تاکنون جواب نداده است.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .