خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اگر جای لائوتارو بودم قطعاً در اینتر می ماندم

اگر جای لائوتارو بودم قطعاً در اینتر می ماندم

بارسلونا علاقه زیادی به جذب مهاجم آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز دارد. باشگاه کاتالانی قصد دارد با انتقال لائوتارو به نوکمپ خط حمله خود را تقویت کند و در این راه به نظر می‌رسد که آنها قصد دارند پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۰ میلیون یورویی را به ستاره آرژانتینی ارائه دهند. همه اینها نشان می‌دهد که لائوتارو اولویت اول بارسلونا در نقل و انتقالات پیش رو به حساب می آید.

 

همه این علاقه بارسا به جذب لائوتارو را در حالی اتفاق افتاده که آنها در خط حمله خود بازیکنان با کیفیت زیادی دارند. لیونل مسی عثمان دمبله آنتوان گریزمان و لوییس سوارز از جمله این بازیکنان هستند و همچنین به نظر می‌رسد که فیلیپ کوتینیو نیز در پایان فصل به نوکمپ باز خواهد گشت. نکته جالب اینکه بارسا به جز لائوتارو و با وجود این بازیکنان قصد دارد نیمار را نیز تیمش برگرداند.

 

 

 

 

فابیو کاپلو معتقد است که لائوتارو مارتینز باید در اینتر بماند. او در این باره گفت: اگر من جای لائوتارو بودم قطعاً در اینتر می‌ماندم چرا که او در بارسلونا به یک بازیکن تعویضی تبدیل خواهد شد.

 

کاپلو در رابطه با احتمال کاهش قدرت اقتصادی باشگاه های اسپانیایی بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بازی ها گفت: به نظر من تنها تیمی در اسپانیا که این همه گیری ویروس کرونا بر آن تاثیری ندارد رئال مادرید خواهد بود. فکر می‌کنم که اتلتیکو مادرید و بارسلونا سختی های زیادی را تحمل خواهند کرد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .