خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بازی‌های فوتبال قطر به پایان می‌رسد

بازی‌های فوتبال قطر به پایان می‌رسد

مدیران فدراسیون و برگزاری رقابت‌های لیگ ستارگان قطر به تازگی جلسه‌ای برگزار کردند و به نتیجه رسیدند که ادامه بازی‌ها برای تمام تیم‌ها بهتر است.

 

بنابر تصمیم فدراسیون فوتبال قطر در روزهای آتی فرصت کافی به تمام باشگاه‌ها داده می‌شود تا به صورت قانونی و در شرایط خاصی تمرینات‌شان را برگزار کرده و پس از آن در زمین بازی تلاش کنند و بجنگند و همچنین بدون هیچ تصمیم اداری یا مباحثی مثل تثبیت جدول فعلی ترتیب تیم‌ها در فصل قبل و … رقابت‌ها را به اتمام رسانند.

 

مسؤولان برگزاری بازی‌های فوتبال قطر نیز اعلام کردند ادامه مسابقات فصل جاری زمان کمی نیاز دارد و از طرف دیگر تمام باشگاه‌ها علاقه‌مند هستند تا این فصل ادامه پیدا کند و آن را به اتمام رسانند.

 

علاوه بر ادامه پیدا کردن لیگ ستارگان تا پایان فصل رقابت‌های جام حذفی لیگ دو و مسابقات زیر ۲۳ ساله‌های فوتبال قطر نیز دنبال می‌شود و خاتمه پیدا می‌کند که به همین منظور به تمام باشگاه‌ها اعلام شده باید آمادگی جسمانی بازیکنان خود را حفظ کنند.

 

ضمنا با توجه به اینکه قطر ورزشگاه‌های مجهزی دارد و استادیوم‌هایی برای جام جهانی ۲۰۲۲ آماده کرده توانایی برگزاری مسابقات را خواهد داشت و قصد دارد بازی‌ها را بدون حضور تماشاگران و پشت درهای بسته انجام دهد.

 

فدراسیون فوتبال قطر نیز تصمیم گرفته تا در یک روز بازی‌های لیگ ستارگان در روز بعد رقابت‌های لیگ دو و در سومین روز متوالی لیگ زیر ۲۳ ساله‌ها را پیگیری کند و این روش را تا پایان فصل ادامه دهد و علاوه بر آن اصراری به تغییر تعداد تیم‌های صعود و سقوط کننده ندارد.

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .