خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بالوتلی می توانست رابطه خوبی با گواردیولا داشته باشد

بالوتلی می توانست رابطه خوبی با گواردیولا داشته باشد

بالوتلی که یکی از دردسرسازترین بازیکنان یک دهه اخیر فوتبال دنیا بود با مربیانی مانند ژوزه مورینیو برندان راجرز و روبرتو مانچینی دچار مشکل شد. اما میکا ریچارد معتقد است که شاید گواردیولا می توانست رابطه خوبی با این بازیکن برقرار کند؛ هرچند مطمئن نیست که بالوتلی با روش سختگیرانه مربی اسپانیایی کنار می آمد یا نه.

او به سایت گل گفت: احتمالا پپ او را دوست می داشت. واضح است که پپ آدم پرشوری است و حتی بعضی ها آن را بیش از اندازه می دادند اما او واقعا عاشق فوتبال است و ماریو هم همین طور. بنابراین او احتمالا می توانست با او ارتباط خوبی برقرار کند.

 

 

اما پپ در زمین آدم ایده آل گرایی است و اگر ماریو نمی توانست در بالاترین سطح کار کند چیزی که می دانیم توانایی اش را داشت شاید آنوقت نمی توانست با هم چشم در چشم شوند.

می بینید که استرلینگ هت تریک می کند و بهترین بازیکن می شود اما پپ بر سر او در زمین داد می شود- در مورد اینکه صحبت می کند که چه کاری را می توانست بهتر انجام بدهد یا چرا آن کار را انجام نداد. فکر نمی کنم ماریو به این مسئله واکنش خوبی نشان می داد. اما در سطح انسانی فکر می کنم آنها با هم خوب رفتار می کردند زیرا هر دو آدم های فوق العاده ای هستند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .