خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بشار رسن: نگفته‌ام از پرسپولیس می‌روم!

بشار رسن: نگفته‌ام از پرسپولیس می‌روم!

بشار رسن پس از حضور در باشگاه پرسپولیس و دریافت مطالبات خود در خصوص بازگشت به ایران گفت: قبل از هر چیز باید بگویم دلم تنگ شده بود و خوشحالم که این‌جا هستم. این تعطیلی و دوری خیلی طولانی شد و الان لحظه شماری می‌کنم تا جواب آزمایش‌ها بیاید تا مجوز حضور در تمرین صادر شود و دوباره بچه‌ها را ببینم و با پرسپولیس تمرین کنم فقط حیف که تماشاگران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند.

 

وی افزود: از ابتدا قرار بود بعد از بازگشت به تهران در اولین فرصت به باشگاه بیایم. بخشی از مطالبات خودم را دریافت کردم و طبق قرار بخش دیگری را هم هفته بعد دریافت می‌کنم و مشکلی از این بابت نیست. در این میان فرصتی شد که خود آقای رسول‌پناه را هم ببینم تا بابت پیگیری‌ها و پیگیری کارها و حل مشکل حضوری تشکر کنم.

 

رسن همچنین درباره انتشار مصاحبه‌‌ای از وی مبنی بر این‌که فصل آینده در پرسپولیس نمی‌ماند خاطر نشان کرد: من هرگز چنین حرفی را در مصاحبه‌هایم نزده‌ام. چه کسی می‌داند که چه می‌شود؟ علاقمند به ادامه حضور در پرسپولیس هستم. من بخشی از بهترین خاطرات زندگی فوتبالی‌ام با پیراهن پرسپولیس و هواداران بود ولی همان‌طور که در این جلسه هم مطرح شد فعلا باید تمام فکر و ذکر خودمان را روی لیگ برتر و بعد هم لیگ قهرمانان بگذاریم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .