خانه » اخبار » اخبار ورزشی » به لائوتارو توصیه می کنم به جای بارسا راهی رئال شود

به لائوتارو توصیه می کنم به جای بارسا راهی رئال شود

‘ مدت‌هاست که بحث حضور ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز در بارسلونا بسیار داغ دنبال می‌شود. روزانه اخبار زیادی درباره قطعی یا منتفی شدن این انتقال به گوش می رسد با این حال اما به نظر می رسد که نراتزوری تنها با دریافت 111 میلیون یورو راضی به فروش مهاجم خود خواهد شد.

 

در چند ماه اخیر بسیاری از اسطوره های اینتر مصاحبه های زیادی را درباره انتقال لائوتارو مارتینز به بارسا انجام دادند. بسیاری از آنها معتقد هستند که مهاجم آرژانتینی باید فعلا به فوتبال خود در اینتر ادامه دهد؛ وسلی اسنایدر نیز از این قاعده مستثنی نبوده و اعتقاد دارد که لائوتارو باید بعد از بردن جام از نراتزوری جدا شود.

 

 

 

 

ستاره سابق رئال و اینتر در این باره گفت: بارسلونا را دوست ندارم چرا که برای رئال مادرید بازی کرده‌ام. برنده شدن جام در اینتر احساس بسیار شگفت‌انگیزی است و فکر می‌کنم که لائوتارو قبل از ترک اینتر باید این کار را انجام بدهد.

 

من رئال مادرید را به او توصیه می‌کنم. لائوتارو از نظر جسمی بسیار قدرتمند است و به لحاظ ذهنی نیز فوق العاده است. فقط می‌توانم بگویم که سعی کند در رئال مادرید بازی کند؛ البته بعد از سال‌ها حضور در اینتر.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .