خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بیرانوند در ارتفاع بیش از دو متر (عکس)

بیرانوند در ارتفاع بیش از دو متر (عکس)

این آخرین فصل حضور بیرانوند در پرسپولیس است هرچند خودش می گوید که روزی برمی گردد تا با این قهرمان آسیا شود با اینحال بیرو باید تا مدتی دیگر چمدانش را به مقصد بلژیک و باشگاه آنتورپ ببندد.

او سه فصل فوق العاده را در پرسپولیس داشته است سه قهرمانی در لیگ برتر فینال آسیا یک جام حذفی و موفقیت های شخصی زیادی که همراه این تیم کسب کرد. او در سال های حضورش در پرسپولیس تبدیل به دروازه بان اول فوتبال ایران شد و حالا ماجراجویی هایش را در بلژیک و فوتبال اروپا ادامه خواهد داد.

بی تردید رفتن بیرانوند می تواند چالش بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات آتی باشد چرا که این تیم باید به دنبال جانشین دروازه بانی باشد که در سه فصل گذشته بهترین دروازه بان فوتبال ایران بوده است.

علی بیرو که هر چه گذشته حاشیه هایش کمتر و رشد فنی اش بیشتر شد اینروزها در تمرینات پرسپولیس هم بسیار باانگیزه است. او بارها گفته که تشنه قهرمانی با پرسپولیس برای چهارمین بار متوالی است و آن وقت با رکوردی شاید دست نیافتنی این تیم را ترک کند.

 

 

او در تمرین امروز در یک حرکت جالب از روی سر داوود فنایی مربی دروازه بان های تیمشان یک پرش بسیار بلند انجام داد که نشان از آمادگی جسمانی و روحی او دارد. با توجه به اینکه قد داوود فنایی در حدود 185 سانتیمتر است می توان حدس زد که بیرانوند در حدود دو متر روی هوا پریده است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .