خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تجهیز کمپ حجازی؛ درمان قطعی مشکل استقلال

تجهیز کمپ حجازی؛ درمان قطعی مشکل استقلال

استقلال در طول سال های گذشته همیشه با مشکل زمین تمرین روبرو بوده است در این بین سال هایی بوده که آبی ها حتی دو زمین تمرین را اجاره کرده اند اما در عمل مشکلی حل نشده است چراکه در روزهای بارانی تهران آبی ها امکان برگزاری تمرین نداشته اند.

 

 در همین فصل استقلال قبل از دو بازی حساس برابر تراکتور و گل گهر بارندگی باعث شد آبی ها نتوانند در زمین چمن تمرین کنند و این مشکلی است که به نظر یک بار باید برای همیشه حل شود تا استقلال مثل پرسپولیس رقیب سنتی اش زمینی داشته باشند که در اختیار خودشان باشد و برای برگزاری تمرین نیاز به اجازه نداشته باشد.

 

در این بین بعد از اینکه اعلام شد کمپ حجازی جزو اموال باشگاه استقلال است احمد سعادتمند مدیرعامل جدید باشگاه وعده داد که قصد آماده کردن زمین این مجموعه را دارد تا آبی ها بتوانند از آن به عنوان زمین تمرین دائم و اختصاصی خود استفاده کنند.

 

 

البته هنوز باشگاه استقلال فعالیت عمرانی خود را برای تجهیز کمپ حجازی آغاز نکرده است اما  ظاهرا سعادتمند تصمیم دارد با ترمیم نواقص این مجموعه کاری کند تا یک بار برای همیشه آبی ها را از داشتن یک زمین تمرین اختصاصی بی نیاز کند.

 

اما آنچه در این باره مهم است این است که زمین چمن این مجموعه با شرایط استاندارد ساخته نشده است و اگر مدیران استقلال بخواهند این مجموعه را تجهیز کنند باید از نو زمین آن را زهکشی کنند که این بدون تردید پروسه زمان بری برای باشگاه استقلال خواهد بود و ممکن است اگر کارهای عمرانی تجهیز این کمپ از همین حالا هم شروع شود برای آغاز لیگ بیستم آماده بهره برداری نشود.

 

 

سعادتمند در شروع کار خود در استقلال توانسته رضایت نسبی هواداران این باشگاه را جلب کند و حالا می تواند با درست کردن کمپ حجازی بزرگترین مشکل آبی ها در سال های گذشته را به صورت دائم حل کند.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .