خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حردانی: تمرین می‌کنم و کتاب می‌خوانم

حردانی: تمرین می‌کنم و کتاب می‌خوانم

“” سعادت حردانی درباره وضعیت تمرینات و کارهایی که در قرنطینه انجام می‌دهد اظهار کرد: تمریناتم را طبق برنامه کادرفنی و به صورت منظم در خانه انجام می‌دهم تا شرایط بدنی خود را در حالت خوبی حفظ کنم. در بقیه اوقات کتاب می‌خوانم یا پلی‌استیشن بازی می‌کنم.

 

او در مورد تعطیلی لیگ و تاثیر آن روی عملکرد فولاد ابراز کرد: تعطیلی لیگ کاملاً به ضرر ما شد اما می‌توانیم با شروع مسابقات لیگ و بازی‌هایی که پیش رو داریم به مانند سه دیدار اخیرمان موفق باشیم و حتی برای کسب سهمیه آسیایی بجنگیم.

مدافع جوان فولاد اضافه کرد: شاگردی آقا جواد یکی از  اتفاقات خوب فوتبالی برای من بوده که هیچ‌وقت فراموش نخواهم کرد چراکه آقا جواد من را به فوتبال ایران معرفی کرد و افتخار بزرگی است که شاگرد ایشان هستم. آقای آذری نیز یک از بهترین مدیر عاملان ورزش ما هستند ایشان کاملا با دانش و البته فوتبالی هستند و همیشه پیگیر تیم بوده‌اند که نشان از جدیت و تلاش ایشان دارد. ان‌شاالله اگر بازی‌ها برگزار شد بتوانیم با کمک کادر فنی مدیر عامل باشگاه هواداران و تلاش بازیکنان فصل خوبی را رقم بزنیم و با خاطره خوش آن را به پایان برسانیم تا موجب شادی مردم خوزستان هواداران فولاد و کارگران پُرتلاش شرکت فولاد شویم.

 

حردانی در پایان از تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان‌ها تشکر کرد و افزود: جا دارد از پزشکان و پرستاران بابت تلاش بی‌وقفه‌شان تشکر کنم و ان‌شاالله با کمک کادر پزشکی و رعایت کردن نکات بهداشتی توسط مردم این ویروس را شکست بدهیم و دوباره به روزهای عادی و برگزاری بازی‌ها برگردیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .