خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حرکت فوق العاده و فراموش نشدنی لیونل مسی

حرکت فوق العاده و فراموش نشدنی لیونل مسی

لیونل مسی در سال های اخیر علاوه بر درخشش وصف ناپذیر در زمین فوتبال در انجام حرکات انسان دوستانه نیز همیشه پیشرو بوده و حالا فابیان وارگاس بازیکن سابق آلمریا خاطره جالی از این بازیکن در عنفوان جوانی نقل کرده است.

 

در سال 2010 و وقتی قرار بود دو تیم بارسلونا و آلمریا به مصاف یکدیگر بوند فابیان وارگاس پیش از آغاز بازی از لیونل مسی می خواهد لباسش را در پایان مسابقه به او بدهد. وارگاس به ستاره بارسلونا می گوید که به دوستانش قول داده برای فروش این لباس در مسیر کمک به سیل زدگان کلمبیا آن را از مسی گرفته و به آنها اهدا کند.

 

 

اما در آن دیدار آلمریا متحمل شکست تلخی شده و هشت بار دروازه اش را در مقابل ستاره های بارسلونا باز شده می بیند. فابیان وارگاس مستاصل از این شکست فراموش می کند بعد از بازی به سراغ مسی رفته و پیراهن این بازیکن را بگیرد. اما در کمال تعجب خود مسی به رختکن آلمریا رفته و به وارگاس یادآوری می کند که به او قولی داده و لباسش را به این بازیکن کلمبیایی اهدا می کند.

 

اما این پایان ماجرا نبوده و ستاره آرژانتینی بارسلونا همچنان برای درآمد بیشتر این حرکت خیرخواهانه پیراهان بازیکنانی چون کارلوس پوپول دنی آلوس ژاوی آندرس اینیستا و جرارد پیکه را نیز به فابیان وارگاس می دهد تا از طریق مبلغ بیشتری برای کمک به سیل زدگان جذب شود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .