خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حمیداوی: پرسپولیس هنوز بدهی‌‌اش را پرداخت نکرده است

حمیداوی: پرسپولیس هنوز بدهی‌‌اش را پرداخت نکرده است

“” فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو بعد از نشست با مسئولان فدراسیون فوتبال درباره مسائل مختلفی صحبت کرد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

**امیدوارم جلسات با فدراسیون ادامه‌دار باشد

علت دعوت به این جلسه بدهی‌های داخلی و خارجی باشگاه‌ها بود. همه نقطه نظراتشان را مطرح کردند و امیدوارم این جلسات استمرار داشته باشد.

**اگر آمدن شکوری اشتباه بودنباید می‌آمد

نمی‌خواهم به مسأله حضور آقای نبی ورود کنم چون این سؤال چالش‌برانگیز است. اگر سازمانی به نیروی جوانی معتقد است و به او پست مدیریتی می‌دهند نباید بعد از یکسال نیم که در این پست است از این پست برداشته شود. برداشتنش از آن پست جایز نیست شاید اشتباهی کرده است که اطلاعی ندارم. اگر آمدنش ناحق بود است همان روز نباید می‌‌آمد. ما به به آن جوان کار یاد داده ایم.

**پرسپولیس اقدامی برای پرداخت بدهی‌اش نکرده است

در قانون تجارت آقای نبی به عنوان عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس می‌توانست جواب ندهد. من با او تماسی نگرفتم البته به قول امیر قلعه‌نویی این سوال بیات شده است تا الان پرسپولیس هیچ اقدامی برای پرداخت بدهی‌اش  انجام نداده است از مدیران پرسپولیس گلایه‌مند هستم.گفته‌اند شنبه این پول را پرداخت می‌کنیم ظاهرا تقویم پرسپولیس شنبه‌های زیادی را دارد. متأسفانه هیچ پاسخی از پرسپولیس نگرفتیم.

**گل‌محمدی برمی‌گردد؟

قرارداد یحیی گل‌محمدی جاری شده است و برگرداندن گل‌محمدی صحت ندارد. ما تا‌ آخرین ریال بدهی‌مان را از باشگاه پرسپولیس می‌گیریم.

**صحبت‌های خلعتبری درباره کسر قرارداد

خلعتبری فوتبالیستی است که خود را در همه تیم‌ها ثابت کرده است. او با من تماس گرفت و برای کسر قرارداد صحبت کردیم رحمتی و چند بزرگتر تیم هم تماس گرفتند باید تعاملی شود تا آنها هم بتوانند پول‌هایشان را دریافت کنند. چون آنها هم زندگی دارند.

**لیگ ادامه یابد در بحث مصدومیت و پرداخت دچار مشکل می‌شویم

در این فصل قهرمانی مهم نیست امسال تیمی که سقوط می‌کند و دو تیمی که به لیگ برتر صعود می‌کنند مهم است. امسال اتفاق خوبی که می‌تواند رخ دهد این است که لیگ بیستم را با همان نتایج شروع کنیم شک نکنید اگر لیگ امسال را دوباره شروع کنیم در بحث مصدومیت‌ها و پرداخت‌ها دچار مشکل می‌شویم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .