خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر بد به زیدان؛ توافق بایرن با ستاره اتریشی

خبر بد به زیدان؛ توافق بایرن با ستاره اتریشی

مدیران بایرن مونیخ در ماه های اخیر عملکرد درخشانی داشته اند و قرارداد هانسی فلیک مانوئل نویر توماس مولر و آلفونسه دیویس را تمدید کرده اند. حالا نشریه بیلد مدعی شد توافقات با داوید آلابا نیز حاصل شده و به زودی او نیز رسما قراردادش را با بایرن مونیخ تمدید خواهد کرد.

 

 

در صورت تمدید قرارداد داوید آلابا نیز به لیست بالاترین دریافت کنندگان حقوق در باشگاه اضافه می شود و همانند رابرت لواندوفسکی مانوئل نویر و توماس مولر حقوق خواهد گرفت. قرار است در قرارداد جدید داوید آلابا بالغ بر 15 میلیون یورو در سال کسب درآمد کند اما خواسته 20 میلیون یورویی او رد شده است.

 

بدین ترتیب انتقال داوید آلابا به تیم هایی چون رئال مادرید بارسلونا و اینتر منتفی خواهد شد. با توجه به مشکلاتی که در ماه های اخیر بر سر تمدید حاصل شده بود بسیاری از تیم های بزرگ برای خرید داوید آلابا اقدام کرده بودند. مدیر برنامه این مدافع اتریشی به زودی به آلمان سفر خواهد کرد و بعد از رفع شدن اختلافات جزئی قرارداد داوید آلابا احتمالا تا سال 2023 رسما تمدید می شود. زین الدین زیدان علاقه زیادی به داوید آلابا داشت اما به نظر می رسد این بازیکن قصد جدایی از بایرن مونیخ را در سر ندارد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .