خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر خوب فاوره به دورتموندی ها در آستانه دِرکلاسیکر

خبر خوب فاوره به دورتموندی ها در آستانه دِرکلاسیکر

بوروسیا دورتموند از زمان از سرگیری مسابقات فصل جاری بوندس‌لیگای آلمان هفته گذشته موفق شد با نتیجه 4 بر صفر شالکه را شکست دهد و شنبه نیز با دو گل در زمین ولفسبورگ پیروز شد.

زنبورها فردا شب در چارچوب هفته بیست‌وهشتم بوندس‌لیگا پذیرای بایرن مونیخ صدرنشین خواهند بود.

 

 

 

 

رسیدن سه بازیکن کلیدی دورتموندی‌ها یعنی جیدون سانچو متس هوملس و اکسل ویتسل به دِرکلاسیکر در هاله‌ای از ابهام است اما سرمربی زردپوشان وستفالن نسبت به بازگشت این سه بازیکن به بازی حساس فردا شب تیمش امیدوار است. دیداری که می‌تواند در سرنوشت قهرمانی این فصل بوندس‌لیگا تأثیرگذار باشد.

 

لوسین فاوره در کنفرانس خبری که امروز برگزار شد گفت:« فکر می‌کنم متس هوملس برای بازی کردن مقابل بایرن مونیخ آماده باشد. نمی‌توانم با اطمینان کامل صحبت کنم اما 99 درصد او فردا در زمین خواهد بود. اکسل ویتسل هم از روز گذشته تمرین با تیم را شروع کرده و او هم می‌تواند فردا در ترکیب باشد اما جیدون تمرین کافی در مدت قرنطینه نداشته است.

 

 

 

 

او حالا 10 روزی می‌شود که با تیم تمرین می‌کند. سانچو 20 دقیقه مقابل شالکه و کمی در دیدار با ولفسبورگ بازی کرد و کارش را به خوبی انجام داد. جیدون کم‌کم به شرایط ایده‌آل می‌رسد. او در تمرینات خوب کار می‌کند و به تدریج به فرم سابق خود باز خواهد گشت. سانچو به فرم خوبش خواهد رسید و من مشکلی در این راه نمی‌بینم.»

 

دو غول فوتبال آلمان در حالی از ساعت 21 فردا  در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک به مصاف هم می‌روند که در حال حاضر بایرن مونیخ با 61 امتیاز صدرنشین است و دورتموند با 57 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .