خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خوردبین: سازمان لیگ تصمیم شجاعانه‌ای گرفت

خوردبین: سازمان لیگ تصمیم شجاعانه‌ای گرفت

”” و به نقل از میزان محمود خوردبین ضمن اشاره به ادامه یافتن دیدار‌های فصل نوزدهم اظهار داشت: از این بابت واقعاً باید به جامعه فوتبال تبریک گفت. بالاخره فوتبال عاملی است که می‌تواند به جامعه امید بیشتری بدهد؛ از این رو همه باید خوشحال باشیم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تصمیم شجاعانه‌ای گرفتند.

 

وی افزود: باید امیدوار باشیم بازیکنان و مربیان و هر کسی که در ادامه فصل درگیر لیگ می‌شود با رعایت کامل مسائل بهداشتی و پروتکل‌های محافظت از خود با شیوع بیشتر ویروس کرونا بیماری مبارزه کند تا فوتبال سالم و باکیفیتی داشته باشیم و حداقل اینکه فصل جاری بدون تکلیف باقی نماند.

 

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی با پیراهن این تیم را در کارنامه دارد همچنین اضافه کرد: من هنوز از برخی مربیان و مدیران باشگاه‌ها تعجب می‌کنم که برای لغو لیگ دست به هر کاری زدند و بهانه‌هایی آوردند که اصلاً درست نبود. به جای آن که بگویند شغل ما فوتبال است و باید هر چه زودتر بازی‌ها را استارت بزنیم اعتقاد دارند فصل باید لغو شود آن هم بدون تعیین قهرمان. به هر حال زمان ثابت می‌کند حرف آن‌ها بدون منطق و بی‌پایه و اساس بود. حتی فکر می‌کنم برخی از آنها فقط به خاطر مصلحت باشگاه و تیم خود در این مورد اظهارنظر کردند.

 

خوردبین در خصوص شرایط پرسپولیس هم گفت: فکر می‌کنم تنها یک غفلت کافی است تا پرسپولیس قهرمانی را از دست بدهد. بازیکنان باید با تمام انرژی خود به نُه هفته باقی‌مانده لیگ برگردند و بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند تا قهرمانی برای این تیم رقم بخورد. تا به حال هم وضعیت تیم بسیار خوب بوده و ۱۰ امتیاز اختلاف با تیم‌های بعدی ایجاد شده اما پرسپولیسی‌ها نباید مغرور شوند زیرا باقی باشگاه‌ها هم به دنبال موفقیت هستند و این موضوع کار پرسپولیس را سخت می‌کند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .