خانه » اخبار » اخبار ورزشی » درباره آینده لیگ حرف بزنم سوتفاهم می‌شود

درباره آینده لیگ حرف بزنم سوتفاهم می‌شود

“” با تعطیلی لیگ و نامشخص بودن وضعیت آن طی روزهای اخیر شایعات زیادی درباره آینده شکل گرفته است. با این حال عبدالله ویسی سرمربی پیکان در اینباره اینطور توضیح می‌دهد: نظرات متفاوت هستند مثلا تیم صدرنشین معتقد است در صورت خاتمه لیگ این تیم باید قهرمان شود تیم پنجم جدول با هدف کسب سهمیه علاقمند به ادامه مسابقات است. تیمی که شانس کسب سهمیه ندارد و سقوط هم نمی‌کند موافق تعطیلی است.

ویسی با اشاره به جایگاه پیکان در قعر جدول گفت: ولی من اگر چنین موضعی بگیرم ایجاد سوتفاهم می‌شود چون این شائبه به وجود می آید نگران سقوط تیمم هستم. در حالیکه خود من و بازیکنان می دانیم پناسیل پیکان کسب امتیازات لازم در ۹بازی باقیمانده است بنابراین صبر می‌کنیم تا ببینیم تصمیم مسولان مربوطه چیست؟

سرمربی پیکان درباره شرایط بازیکنان این تیم گفت:همه بازیکنان در لیگ برتر و حتی لیگ های دسته پایین تر در تعطیلات تمرین داشته اند که به صورت انفرادی بوده و از نظر بدنی خیلی عقب نیستند و به نوعی شرایط برای همه یکسان بوده است و بازیکنان پیکان هم در خانه یا محیط امن تمرین کرده اند و با مجوز شروع تمرینات گروهی ظرف سه تا چهار هفته تیم ها می توانند بازیهای باقیمانده را از سر بگیرند.

ویسی در پایان گفت :روزهای سخت و تلخی بر مردم کشورهای جهان و البته هموطنان شریف ایرانی گذشته و به نظرم چند ماه سخت دیگر هم در انتظار است. اقتصاد متحمل صدمات عمیقی شده و بسیاری اصناف به شدت آسیب دیده اند. امیدوارم با درایت تصمیم گیرندگان از وخامت شرایط پیش رو کاسته شود. به عنوان یک شهروند به قشر پزشکان پرستاران و عوامل درگیر نظیر پرسنل بیمارستان ها پرسنل اورژانس پرسنل آرامگاه‌های کشور و همه آنهایی که متحمل زحمات پر ریسک شده اند خسته نباشید و دست مریزاد می گویم و از خداوند متعال برایشان زندگی سالم و شادی را خواستارم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .