خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دست رد هافبک بارسلونا به معاوضه با پیانیچ

دست رد هافبک بارسلونا به معاوضه با پیانیچ

در ایتالیا از چراغ سبز آرتور ملو هافبک برزیلی جوان بارسا برای پیوستن به یوونتوس صحبت می کنند.

نشریه توتواسپورت در شماره امروز خود ادعا کرد که آرتور حاضر شده به یوونتوس برود تا مسیر برای انتقال میرالم پیانیچ به بارسا هموار شود.

 

 

 

 

توتواسپورت که نشریه نزدیک به باشگاه یوونتوس است در حالی این ادعا را مطرح کرده است که آرتور پیش از این از عدم تمایلش برای جدایی از بارسا حرف زده بود. بارسا سخت در پی جذب پیانیچ است و در شرایط اقتصادی بد پساکرونا و کاهش شدید بودجه چاره ای جز معاوضه برای جذب بازیکنان مدنظر وجود ندارد.

 

در این بین مارکا به نقل از نزدیکان آرتور ادعای توتواسپورت را تکذیب کرد و نوشت که هافبک برزیلی روی حرفش ایستاده و قصد جدایی از بارسا را ندارد. او 29 آوریل گذشته به صورت رسمی به سران باشگاه اطلاع داد که حاضر نیست در قضیه معاوضه بازیکن شرکت کند و به هیچ باشگاهی نخواهد رفت. او همچنان روی این عقیده پافشاری می کند و بر خلاف ادعای نشریه ایتالیایی با پیانیچ معاوضه نخواهد شد.

آرتور تابستان 2018 و با رقم 30 میلیون یورو از گرمیو به بارسلونا پیوست و پس از گذشت دو سال هنوز نتوانسته جایگاهی ثابت در این باشگاه پیدا کند. او فصل جاری 23 بازی در همه رقابت ها انجام داده ولی اطمینان دارد با گذشت زمان ارزش هایش را اثبات خواهد کرد.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .