خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دشان: مربی باشگاه شوم الگویم یوونتوس است

دشان: مربی باشگاه شوم الگویم یوونتوس است

“” دوران درخشان سرمربیگری دیدیه دشان در یوونتوس آغاز شد و او موفق شد بیانکونری را از سری بی به سری آ بازگردانده و سرآغاز دهه درخشان این تیم لقب گیرد. هافیک سابق بیانکونری مدعی شد اگر روزی در عرصه باشگاهی مشغول به کار شود سعی در پیاده سازی سبک یوونتوس در تیمش خواهد داشت.

 

 

دیدیه دشان گفت: “این دوران بسیار پیچیده است خانواده ها عزادار هستند دیگران نیز منتظر شنیدن خبره در مورد عزیزانی هستند که برای ادامه حیات مبارزه می کنند. این شرایط واقعا وحشتناک است و مشکلات این افراد باعث ناراحتی من شود. پزشکان و پرستاران تمام تلاش خود را برای مبارزه با همه گیر نسدن این ویروس انجام می دهند و کمترین کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که حداکثر فاصله را حفظ کنیم.”

 

هافبک سابق یوونتوس همچنین فاش کرد که اگر او سرمربی یک تیم باشگاهی به جای تیم فرانسه بود از سبکی شبیه به بیانکونری بهره می برد. دشان گفت: “من سبک یوونتوس را دنبال می کنم جایی که شما برای نتیجه گرفتن خیلی تمرین کرده و در سطح بسیار بالایی قرار می گیرید.”

 

دیدیه دشان همچنین با ابراز اینکه در دوران مربیگری از کسی الهام نگرفته گفت: “حتی وقتی بازی می کردم نیز الگوبرداری مورد پسندم نبود و می دانستم باید چه کاری انجام دهم تا برای تیمم مفید باشد. این بی فایده است که بگویم مانند آریگو ساچی یوهان کرویف یا پپ گواردیولا عمل خواهم کرد شما باید سبک خاصی از فوتبال را ارائه دهید و عملکرد همه مربییان با نتایج شان داوری می شود.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .