خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دعوت از رونالدو برای تغییر نام ورزشگاه بارسلونا (عکس)

دعوت از رونالدو برای تغییر نام ورزشگاه بارسلونا (عکس)

یکی از روش های کسب درآمد باشگاه های فوتبال فروختن نام ورزشگاه اختصاصی است و باشگاه های زیادی در جهان فوتبال اقدام به فروش نام ورزشگاه کردهاند. مدتی قبل کمپانی تلویزیونی مدیاپرو خبر از پیشنهاد 300 میلیون یورویی به بارسلونا برای تغییر نام نوکمپ داده بود اما توافق صورت نگرفت و این موضوع نیمه تمام ماند.

حالا باشگاه بارسا اعلام کرده است امتیاز نام ورزشگاه نوکمپ را برای اولین بار در فصل 21-2020 خواهد فروخت تا مبلغی را برای کمک به مبارزه علیه ویروس کرونا جمع آوری کند.

 

 

 

 

در واقع باشگاه بارسلونا می‌خواهد از نام ورزشگاهش در جهت کمک به مبارزه با کرونا ویروس استفاده کند.

در بیانیه آن‌ها نوشته شده است:«هیات مدیره بارسلونا با تغییر نام ورزشگاه در فصل 2020-2021 موافقت کرده است. حقوق مربوط به اسم ورزشگاه به نهاد بارسلونا منتقل می‌شود  تا به این  وسیله کمک‌های  مالی بیشتری برای مبارزه با کرونا و تحقیقات در این زمینه جمع آوری شود.»

 

نهاد بارسلونا یک اسپانسر جذب می‌کند و نوکمپ به مدت یک فصل به این نام شناخته خواهد شد. درآمد حاصل هم در پروژه مبارزه با کرونا ویروس و تحقیقات در این زمینه هزینه خواهد شد. جمعی از مدیران باشگاه اسپانسر موردنظر را انتخاب می‌کنند.

پس از انتشار این خبر سوژه شوخی با نام های احتمالی ورزشگاه نوکمپ داغ شد. در جدیدترین آنها بشیر احمد مشاور شخصی رئیس جمهور نیجریه از کریستیانو رونالدو درخواست کرد این امتیاز را خریداری کند و نام ورزشگاه را به CR7 تغییر دهد!

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .