خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رئال بازیکن متواضع جذب کند نه کسی مثل پوگبا!

رئال بازیکن متواضع جذب کند نه کسی مثل پوگبا!

درحالیکه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره انتقال پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد به رئال مادرید مدتی است اوج گرفته اولی اشتیلیکه ستاره سابق آلمانی رئال مادرید می‌گوید پوگبا مهارت و توان لازم برای بازی در رئال را دارد ولی از نظر روحی به درد لوس بلانکوس نخواهد خورد.

 

 

اشتیلیکه در ادامه صحبتهایش درباره پوگبا می‌گوید ترجیحش این است که مدیران و کادر فنی رئال به دنبال جذب بازیکنانی فروتن باشند نه کسانی مثل پل پوگبا.

 

اشتیلیکه که در دهه‌های هفتاد و هشتاد افتخارات زیادی با پیراهن رئال مادرید بدست آورده در گفتگو با روزنامه آ اس گفت: اگر ایده این باشد که رئال دوباره به دوران کهکشانی‌ها برگردد خب بله شاید در این شرایط بتوان به فکر پوگبا بود. ولی من بیشتر طرفدار بازیکنان متواضع هستم که استعداد فوق‌العاده دارند ولی در عین حال در خدمت تیم هستند و برای تیم ایثار می‌کنند.

 

 

ستاره سابق رئال در ادامه درباره مشکلات رئال از زمان ترک این تیم توسط کریستیانو رونالدو هم صحبت کرده و گفت: کریستیانو فقط یکی است. یک ابرستاره منحصربفرد. هر تیمی وقتی یکی از مهمترین عناصر خود را از دست می‌دهد باید به آن مدتی زمان داده شود که بتواند خودش را بازسازی کند.

 

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .