خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رئال باید قهرمان لالیگا شود و قهرمان می‌شود!

رئال باید قهرمان لالیگا شود و قهرمان می‌شود!

وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال مادرید می‌گوید رئال مادرید مصمم است برای شادی هوادارانش که در اپیدمی کوووید19 روزهای سختی را سپری کرده و می‌کنند قهرمان این فصل لالیگا شود و او و هم‌تیمی‌هایش به همین علت قهرمانی را وظیفه خود می‌دانند.

 

 

لالیگا از اسفند ماه به دلیل اپیدمی ویروس کووید19 به حالت تعلیق درآمده ولی این روزها امید می‌رود که مسابقات این لیگ از خردادماه دوباره از سر گرفته شود. در زمان تعلیق فصل بعد از گذشت 27 هفته از رقابتها رئال مادرید با اختلاف دو امتیاز نسبت به رقیب بزرگش بارسلونا در رتبه دوم جدول ایستاده بود.

 

وینیسیوس در مصاحبه‌ای با مارکا گفت رئال بهترین تیم فعلی لالیگا است و امسال قهرمان خواهد شد. او در این باره گفت: من بازی‌های امسال‌مان را نگاه کرده‌ام و معتقدم قهرمانی مال ما است. به نظرم ما از خیلی جهات بهتر از بارسلونا هستیم. ما تا اینجا بازی‌های خیلی خوبی داشته‌ایم و باید به روزهای خوب‌مان برگردیم. ما بی‌صبرانه منتظر شروع بازی‌ها هستیم و برای پیروزی عطش داریم و می‌خواهیم قهرمانی این فصل را برای هواداران‌مان بدست بیاوریم.

 

ستاره جوان برزیلی رئال در ادامه گفت: مردم در این مدت خیلی سختی دیده‌اند و ما مصمم هستیم بهانه‌ای برای خوشحالی در اختیار هواداران رئال مادرید بگذاریم. البته می‌دانیم که قهرمانی در لیگ راه‌حل تراژدی‌های بزرگ نیست ولی دست‌کم بهانه‌ای است برای لبخند زدن و خوشحال بودن.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .