خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رئال دو سال به دنبال من بود ولی به بارسا رفتم

رئال دو سال به دنبال من بود ولی به بارسا رفتم

داوید ویا سال 2010 بود که از والنسیا به بارسلونا پیوست. او در حالی راهی بارسا شد که به مدت دو سال همه از او به عنوان گزینه جدی تقویت خط حمله رئال نام می بردند. ویا پس از درخشش در جام جهانی 2010 به بارسای پپ گواردیولا پیوست و با این تیم به تمامی جام های ممکن دست یافت. او سال 2013 به اتلتیکو رفت و با این تیم نیز فاتح لالیگا شد.

 

 

 

 

ویا در مصاحبه جدید خود و در مورد دلیل عدم انتقالش به رئال گفت:« دو سال من سوژه خبری تمام رسانه های ملی و بین المللی بودم. رئال من را می خواست و در لیگ جزیره نیز چند تیم خواهان من بودند. همه چیز را به والنسیا سپرده بودم. باشگاه به من گفت که اگر به توافق برسیم راهی رئال خواهم شد. در این بین توافق جمعی فاکتور اصلی بود ولی در نهایت دو باشگاه بر سر رقم انتقال به بن بست رسیدند و  حضورم در رئال منتفی شد. سپس پیشنهاد بارسا رسید و دو باشگاه بر سر همه چیز توافق کردند.»

 

ویا ادامه داد:« در والنسیا و حتی تیم ملی اسپانیا همیشه با سیستم 2-4-4 بازی می کردیم ولی در بارسا همه چیز متفاوت بود. من باید به سمت چپ متمایل می شدم و کارهای جدیدی انجام می دادم. برایم تطابق پذیری با سیستم جدید سخت بود ولی گواردیولا و هم تیمی ها به من کمک کردند.»

 

بازی کنار مسی:« هر شنبه و چهارشنبه تماشای مسی از تلویزیونی لذتبخش است چه برسد که هر روز در تمرینات کنار او باشید. از این حیث باید بگویم که بازیکن خوش شانسی بودم و این یک افتخار برایم محسوب می شد.»

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .