خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رادو: چهار سال منتظر این روزها بودم!

رادو: چهار سال منتظر این روزها بودم!

”” بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس که روز گذشته به تهران بازگشت پس از جلسه با رسول پناه در خصوص شرایط خودش گفت: این زمان سختی برای من بود. این زحمات سخت برای یک فوتبالیست حرفه ای بود چون نمی‌توانست آنطور که می‌خواهد تمرین کند. من سعی کردم تمرین انجام دهم و دیروز هم به ایران برگشتم.

 

وی در مورد وضعیت کشورش توضیح داد: وضعیت در کرواسی خوب است اما همچنان مقابله و مبارزه میکنیم و قدم به قدم زندگی به حالت عادی‌اش برمیگردد و امیدوارم هرچه زودتر در همه جای دنیا وضعیت به شرایط قبلی برگردد.

 

بوژیدار در خصوص مسائل مالی نیز گفت: با مدیرعامل صحبت کردم و او به من قول داد که در روزهای آینده پرداختی را انجام دهد اما مهم ترین چیز برایم این است که به ایران برگشتم. من اول درباره فوتبال فکر می‌کنم بعد مسائل مالی.

 

رادو درباره احتمال این که گلر شماره یک پرسپولیس شود عنوان کرد: در چهار سال گذشته اینجا بودم و منتظر این شانس بودم که آن را غنیمت بشمارم. در تمرین و بازی ها بیشترین سعی‌ام را کردم و امیدوارم فصل بعد نوبت من باشد.

 

دروازه‌بان کروات پرسپولیس با اشاره به صحبت های روز گذشته بیرانوند و تمجید از وی اظهار داشت: چیزی که ایشان گفته را مورد قدردانی قرار می‌دهم ما دوست هستیم و مثل یک هم تیمی تمرین و بازی می‌کنیم. بهترین ها را برای او در اروپا آرزو دارم. در این چند سال که در پرسپولیس بودم می‌دانم که او لایق هرچیزی است که به‌دست آورده و امیدوارم این باشگاه بلژیکی اولین قدم برایش باشد.

 

او درباره احتمال دعوتش به تیم ملی کرواسی در سال آینده گفت: این یک رویا برای من است اما بسیار سخت است. من در ایران بازی می‌کنم و فکر میکنم در کرواسی شاید دیدگاه ها به این موضوع متفاوت باشد. من نمی‌گویم هرگز و اگر این اتفاق بیفتد خوشحال می‌شوم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .