خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رزاق‌پور: نامردی است لیگ نیمه‌کاره بماند

رزاق‌پور: نامردی است لیگ نیمه‌کاره بماند

“” سید ابوالفضل رزاق‌پور درباره شرایط تمرینی‌اش اظهار کرد: هنوز از طرف باشگاه به ما روز خاصی را برای شروع تمرینات نگفتند اما هر چند روز یک بار مربیان تماس می‌گیرند یا ما تماس می‌گیریم و درباره تمریناتمان گزارش می‌دهیم. بعضی مواقع هم فیلم تمرین‌ها را ارسال می‌کنیم تا در جریان کارمان قرار داشته باشند.

 

او ادامه داد: میشو دورادور در جریان تمرینات ما بازیکنان است و به کادر فنی اعلام کرده از بازیکنان بخواهید در این روزها به طور جدی تمرینات‌شان را ادامه دهند تا از آمادگی بدنی عقب نمانند.

 

مدافع شاهین بوشهر با بیان اینکه منتظر اعلام زمان برای شروع تمرینات هستیم ابراز کرد: احساس می‌کنم نهایتا تا دو هفته دیگر تمرینات شروع شود چون در این دو سه روز سرپرست تیم مربی و … پیام دادند که تمرینات‌مان را بیشتر و جدی‌تر کنیم و برای آنها فیلم تمرینات‌مان را بفرستیم. فکر می‌کنم برنامه‌ای برای شروع تمرینات تیم‌ها طراحی شده و به زودی اعلام شود.

 

 

رزاق‌پور درباره شایعه نیمه تمام گذاشتن لیگ برتر و بحث سقوط شاهین عنوان کرد: مطمئنا باید تمام بازی‌ها برگزار شود چون همه باشگاه‌ها زحمت کشیدند و انصاف نیست یک طرفه رای بدهند. یک سری تیم‌ها برای قهرمانی کسب سهمیه آسیایی و تعدادی هم برای نیفتادن تلاش می‌کنند و معتقد هستم نتایج باید در مسابقات رو در رو مشخص شود نه اینکه تصمیم بگیرند فلان تیم بیفتد یا نه و سال بعد ۱۸ تیمی شود.

 

او تصریح کرد: اگر لیگ برتر ۱۸ تیمی شود برنامه‌ریزی سخت خواهد بود چون سال آینده رقابت‌های ملی را نیز در کنار لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی داریم و نیاز است تا برنامه‌ریزی‌های دقیقی باشد تا بازی‌های لیگ برتر در فصل جاری برگزار شود و این مشکلات پیش نیاید. اگر نتیجه در زمین معلوم شود کسی هم در آخر فصل اعتراض نمی‌کند و نمی‌گوید از یک تیم خاص طرفداری کرده‌اند.

 

مدافع چپ شاهین بوشهر عنوان کرد: تیمی که بیشترین نیاز به بودن تماشاگر در ورزشگاه را دارد ما هستیم ولی اگر یک درصد این احتمال وجود داشته باشد که با بودن تماشاگر اتفاق بدی می‌اُفتد یا مریضی همه گیرتر می‌شود قطعا باید بازی‌ها بدون هواداران باشد چون یک بازی و سرنوشت لیگ برتر ارزشی در مقابل جان انسان‌ها ندارد. اگر تماشاگر نباشد یک فاکتور از قدرت تیم‌ها کم می‌شود و بازیکنان باید تلاش بیشتری برای موفقیت تیم خود داشته باشند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .