خانه » اخبار » اخبار ورزشی » روایتی از اولین اهدای جام کرونایی(عکس)

روایتی از اولین اهدای جام کرونایی(عکس)

سالزبورگ اتریش موفق شد با پیروزی مقتدرانه 5-0 بر حریف دسته دومی‌اش لوستناو فاتح جام حذفی اتریش شده و جام را بالای سر ببرد. در این بازی که بدون حضور تماشاچی در استادیوم وورترزی شهر کلاگن‌فورت برگزار شد سالزبورگ همانطور که انتظار می‌رفت به راحتی حریفش را شکست داد و قهرمانی را جشن گرفت.

 

 

 

شاگردان مارش در اواسط نیمه اول موفق شدند به فاصله کمی دو بار دروازه حریف را باز کنند. این دو گل اعتماد به نفس بازیکنان لوستناو را در هم شکست. سالزبورگی‌ها در نیمه دوم سه گل دیگر هم وارد دروازه حریف‌ دسته دومی‌شان کردند تا بازی با نتیجه 5-0 به پایان برسد.

 

 

سالزبورگ به این ترتیب برای هفتمین بار فاتح جام حذفی اتریش شد. البته همه این هفته دوره در 9 فصل اخیر اتفاق افتاده است.

 

 

یکی از نجات جالب که دنیای فوتبال برای اولین بار شاهدش بود مراسم اهدای مدال و جام قهرمانی به بازیکنان سالزبورگ بود. با توجه به اینکه این اولین بار بعد از بحران کرونا بود که باید مدال و جام قهرمانی به تیمی اهدا می‌شد نگاه‌های زیادی به اتریش دوخته شده بود. مراسم اهدای مدال و بالای سر بردن جام با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد که در نوع خود جالب بود.

 

 

گروهی از تماشاچیان هوادار دو تیم که نتوانسته بودند برای این بازی به استادیوم بروند با حضور در یک سینمای ماشین‌رو در حالی که سوار بر خودروهای خود بودند مسابقه را از پرده تماشا کردند. به نظر می‌رسد این روش کم کم در اروپا به یکی از روشهای جایگزین حضور در استادیوم در شرایط کرونایی و ممنوع بودن حضور تماشاچی در استادیومها تبدیل می‌شود.

 

 

 

 

.
برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .