خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رونالدو یک قهرمان فوق العاده است

رونالدو یک قهرمان فوق العاده است

آنجلو دی لیویو که در دهه 90 یکی از بازیکنان ثابت بیانکونری بود و نزدیک به 300 بار برای این تیم به میدان رفت مدعی شد اخراج مکس آلگری از سوی مدیران این تیم اشتباه بود و او می توانست مارچلو لیپی جدید این باشگاه لقب گیرد.

 

آنجلو دی لیویو گفت: یوونتوس هنوز فاصله زیادی تا فتح لیگ قهرمانان اروپا دارد. همچنین آنها در لیگ نیز مشکل دارند و در حقیقت لاتزیوی فوق العاده تنها یک امتیاز از آنها کمتر دارد و خطر از دست رفتن هر دو جام برای یوونتوس وجود دارد.

 

 

در لیگ قهرمانان اروپا با توجه به نتیجه ای که یوونتوس برابر لیون گرفت امکان بازگشت وجود دارد اما این تیم از نظر ذهنی مورد پسند نیست. این روزها نمایش های هجومی خط حمله بی رحمانه و دلبستگی به لباس در یوونتوس وجود ندارد.

 

جدایی مکس الگری؟ این تغییری بود که فقط معدود افرادی آن را درک کردند. هرکسی که قهرمان می شود باید همیشه مورد احترام قرار گیرد و دلیلی برای اخراجش وجود ندارد. مکس آلگری مارچلو لیپی جدید خواهد بود. من بهترین آرزوهای را برای مائوریسیو ساری دارم و او باید متوجه باشد سرمربی تیمی شده که همواره به دنبال بردن است.

 

کریستیانو رونالدو؟ او یک قهرمان فوق العاده است شما همیشه باید به او اجازه دهید در ترکیب قرار گیرد. رونالدو یک نمونه خوب برای تمرین و زندگی است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .