خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستاره رئال: برای بازگشت فوتبال لحظه‌شماری می‌کنم

ستاره رئال: برای بازگشت فوتبال لحظه‌شماری می‌کنم

تصور می‌شود که رقابت های لالیگا از تاریخ ۱۱ ژوئن و با دیدار بین دو تیم سویا و رئال بتیس از سر گرفته شود. اگرچه گفته شده لالیگا به طور قطع در آن تاریخ آغاز خواهد شد اما با این حال ویروس کرونا نشان داده که می‌تواند تمام قطعیت ها را از بین ببرد و حتی دوباره مسابقات لالیگا را به تعویق بیندازد.

 

مدافع فرانسوی رئال مادرید اما می‌گوید که برای بازگشت دوباره رقابت‌ها لحظه‌شماری می‌کند و از انگیزه‌های بالای شاگردان زین الدین زیدان برای جبران فاصله دو امتیازی با صدر جدول بارسلونا می گوید. واران در این باره گفت: ما مشتاقانه منتظر رقابت هستیم چرا که مدتهاست که بازی نکرده ایم. ما می‌خواهیم مانند مانند همیشه همه جام‌ها را به دست آوریم.

 

ما هر روز بهتر و بهتر می شویم. از لحاظ جسمی بسیار سخت کار می‌کنیم و در حال بازگشت به روزهای خوب هستیم. با انجام تمرینات در کارهای تاکتیکی نیز پیشرفت زیادی داشته ایم. ما به بهترین فرم خود بر خواهیم گشت.

 

 

 

 

واران معتقد است که مسائل بدنی می‌تواند نقش مهمی را در موفقیت رئال مادرید ایفا کند. او در ادامه گفت: ما باید روی مسائل بدنی به سختی کار کنیم تا در کار با توپ احساس بهتری داشته باشیم و اینکه کم کم به سطح تاکتیکی و بدنی فوق العاده ای دست پیدا کنیم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .